AS PrivatBank

AS PrivatBank

Reitings
  • Atpazīstamība
  • Konta uzturēšana
  • Bankas komisijas
  • Apkalpošana
  • Pieredze


AS “PrivatBank”, kas dibināta 1992. gadā, ir viena no pazīstamākajām Latvijas bankām. Banka ietilpst starptautiskajā banku grupā “PRIVATBANK”, kas apkalpo vairāk nekā 22 miljonus korporatīvo un individuālo klientu 12 pasaules valstīs. Pasaules 1000 vadošo banku reitingā “PRIVATBANK” ieņem 9. vietu Centrāleiropas un Austrumeiropas lielāko banku desmitniekā. AS “PrivatBank” apmaksātais pamatkapitāls ir 80 349 556,00 EUR

“PRIVATBANK” ir šobrīd viena no retajām vai pat vienīgā banka Latvijā, kas piedāvā uzņēmumiem un privātpersonām bezmaksas konta apkalpošanu. Tāpat bankai nav nekādu slēpto maksājumu un ja vēlēsieties bankā iemaksāt naudu savā kontā jums nebūs jāšķiras no papildus 3-5 EUR par to, ka neiemaksājat naudu caur bankomātu.

Klientu novērtējums


Atsauksmes

  1. Sadarbība ar banku ir izveidojusies pozitīva no uzņēmuma reģistrācijas brīža. Līdzšinējā pieredzē ar bankām šķita, ka bankām vajag tikai naudu – PrivatBank pārliecina, ka viņus interesē klients! Paldies Privatbank un mūsu personīgajai menedžerei Rīgā – Elitai!

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Choose a Rating
AS PrivatBank pievienoja Uldis Saulkalns un novērtēja to ar 10 no 10 balsīm