Inspired affiliate mārketinga tīkls

Inspired affiliate mārketinga tīkls

Reitings
  • Tehniskais atbalsts
  • Partneri
  • Atlīdzība
  • Vienkāršība


Inspired Affiliate tīkls ir šobrīd viens no lielākajiem affilate mārketinga tīkliem, kurš savu pirmo kampaņu palaida 2009. gada otrajā pusē. Pēc veiksmīga sākuma, Inspired izveidoja mājaslapu (Inspired affiliate), kurā šobrīd ikviens blogeris vai portālu īpašnieks var ērti un vienkārši pievienoties un sākt pelnīt naudu ar savā interneta vietnē izvietotajiem affiliate banneriem.

 

inspired affiliate

Pēdējo trīs gadu laikā Inspired neskatoties uz tirgus situāciju ir veiksmīgi attīstījušies un uzturējuši sadarbību ar vairākiem 10 lielo kompāniju.  Turklāt kampaņas ir bijušas ne tikai aktīvas, bet arī pozitīvas, jo tām pēc sadarbības partneru domām ir bijuši labi rezultāti.

Šobrīd Inspired affiliate mārketinga tīklā ir aktīvas 18 kampaņas, tostarp interneta veikals 220.lv un eko kosmētikas ražotājs Madara. Atšķirībā no citām mārketinga kompānijām, Inspired acīmredzot neiziet uz sms kredītu kompānijām, jo šis tirgus jau ir pietiekoši daudz reklamēts un mājaslapu īpašniekiem šobrīd ir grūti pelnīt naudu, atrodot kādu jaunu klientu kredītu kompānijām. Vēl daži no Inspired partneriem : pica LuLū, Stilago, Pronets, ceļojumu aģentūra Altebo, Kin Leaves un kolektīvās iepirkšanās portāls Citrons.lv

Varbūt Inspired administrēšanas panelis nav pats vienkāršākais, bet dienas laikā tas ir pilnībā apgūts un ļauj jau priecāties par pirmajiem rezultātiem – ap 2o piesaistīti klienti un nopelnīti Ls 6 ( šī maksa ir par pieteikšanos jaunumiem ). Par pirkumiem jūs varat saņemt 10 – 100% no darījuma. Protams 100% ir par klienta piesaistīšanu interneta provaideram, bet tā kā tas nav Lattelecom, kuras kampaņas ir pabijušas visos portālos, tad iespējas pelnīt Ls 10-20 no viena klienta ir lielas.

Atsauksmes

  1. “Atšķirībā no citām mārketinga kompānijām, Inspired acīmredzot neiziet uz sms kredītu kompānijām, jo šis tirgus jau ir pietiekoši daudz reklamēts un mājaslapu īpašniekiem šobrīd ir grūti pelnīt naudu” kā es par šito smējos….. inspireds ar putām uz lūpam cīnijās par ļoti daudziem ātro kredītu kantoriem, pat piedāvājot tādus līguma nosacījumus, ka gatavi paši gandrīz neko nepelnīt, bet, lai tikai būtu pie viņiem vienīgajiem. Tomēr par laimi, gandrīz visus šos ātro kredītu kantorus nevar tik vienkārsi apmānīt, jo tur arī sēž džeki kuri tomēr saprot, cik liels šuds ir Inspired tīkls.

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Choose a Rating
Inspired affiliate mārketinga tīkls pievienoja Uldis Saulkalns un novērtēja to ar 10 no 10 balsīm