Hostnet virtuālais serveris (VPS1) Ls 18,15

Hostnet virtuālais serveris (VPS1)

Reitings
  • Cena
  • Stabilitāte
  • Atpazīstamība
  • Tehniskais atbalsts


Operatīvā atmiņa (RAM) : 512 Mb

Cietais disks (HDD) : 20 Gb

Procesoru skaits (CPU) : 1

IP adreses : 1

Pieslēgums : Latvijā līdz 100 Mbit/s un ārzemju līdz 50 Mbit/s

Rezerves kopijas : √ (10Gb dokumentiem)

Webpanelis : Webmin/Virtualmin

Servera ražotājs : DELL

Hostinga kompānija Hostnet sniedz iespēju nomāt virtuālo serveri (VPS) ar iespēju norādīt procesora, operatīvās atmiņas un cietā diska izmērus vai jaudu, kā arī iespēju izvēlēties starp dažādām Operētājsistēmām (Linux, Windows, u.c).

Virtuālais serveris ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuru interneta projektiem vai programmatūrai nav nepieciešams atsevišķs serveris, kurš izmaksātu vairākus tūkstošus pērkot vai kura nomāšana maksātu 150-200 Ls/ mēn. Taču atšķirībā no parastā hostinga, VPS ir pielīdzināms atsevišķam serverim, jo tā drošība nebūs atkarīga no citiem interneta projektiem, kas fiziski atrodas uz tā paša servera, kā tas parasti ir klasiskā hostinga gadījumā. Turklāt mājaslapas darbība vienmēr būs atkarīga tikai no jums – jo jums nebūs vairs jādala resursi un tīkls ar citiem pakalpojuma pircējiem.

Klientu novērtējums


Atsauksmes

  1. Cena salīdzinoši augsta, ja salīdzina ar GARMTECH vai NANO, bet apkalpošana un serveru stabilitāte ir augstā līmenī. Praktiski vienīgā hostinga kompānija, kurā nebija neviens pārrāvums servera darbībā, bet novērojums gan ir veikt 3 mēnešu intervālā, kurā lietoju šo VPS.

Pievienot atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Choose a Rating
Hostnet virtuālais serveris (VPS1) pievienoja Uldis Saulkalns un novērtēja to ar 8 no 10 balsīm